Przetańczyć z tobą chcę całą noc autor tekstu

Pobierz

Niech inni idą spać, a my tak razem w takt.. Więc teraz już wszystko wiesz.. Nagrywaj.. Jedna z najpopularniejszych piosenek Anny Jantar.. I nie opuszczę cię już na krok.. I urok ma i czaru moc.. Stąd taki gest dzisiaj mam!. Odblokuj lub.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat.. Ja za tę noc chętnie oddam.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. I nie opuszczę cię już na krok.. Ja za tę noc chętnie oddam.. Przetańczyć z Tobą chcę całą noc.. Już każdy o tym wie, że Ty też kochasz mnie.. Ja za tę noc chętnie oddam Pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni Kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam!. Ja za tę noc chętnie oddam, pięć najpiękniejszych lat, nie liczy dni, kto szczęście swe śni, stąd taki gest dzisiaj mam.Tekst piosenki Przetańczyc z Tobą chcę - Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na krok Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnie - Stwórz śpiewnik na Twoje wesele-1320 Wesele i Ślub.Przetańczy z Tobą chcę całą noc.. Naprawdę mogłabym.. Niech inni idą spać, a my tak razem w takt.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Wraz z nocą odchodźmy w świat.. Utwór znany jest również pod tytułem "Przetańczyć z tobą chcę całą noc".. Autor tekstu - Bogdan Olewicz tak wspomina powstanie tego przeboju: "Pomysł tej piosenki był taki, aby stworzyć próbę realizacji, także dźwiękowej i aranżacyjnej nagrania w amerykańskim, popowym stylu…Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na krok Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnie Więc teraz już wszystko wiesz Przetańczyć z tobą chc.Jedna z najpopularniejszych piosenek Anny Jantar..

Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Niech inni idą spać a my tak razem w takt.

Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat.. Nie liczy dni kto szczęście swe śnił.. Przetańczyć z tobą chcę .Tekst piosenki -Przetańczyć z tobą chcę całą noc od Anna Jantar.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Pięć najpiękniejszych lat.. Czekałam jak we śnie, abyś Ty objął mnie.. I nie opuszczę Cię już na krok.. Stąd taki gest dzisiaj mam.. Nie liczy dni kto szczęście swe śnił.. Ta piosenka jest dostępna tylko z iSing Plus.. Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnie.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Pięć najpiękniejszych lat.. I jeszcze wiem, że z nim naprawdę mogłabym.Hit Anny Jantar "Przetańczyć z Tobą chcę" wraz z dodanym tekstem.Przetańczyć z tobą chcę całą noc Magda Niewińska tekst piosenki oraz tłumaczenie.. Przetańczyć z Tobą chcę całą noc.Moje jedyne marzenie (Przetańczyć z tobą chcę całą noc) Jedna z najpopularniejszych piosenek Anny Jantar.. Niech na nas gapią się no i co.. kinga2812 8485 odtworzeń 83 nagrania.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Za mały ekran ‍️.. I nie opuszczę cię już na krok.. Już wiem, że on ma wdzięk tak spontaniczny.. Odtwarzaj.. Wraz z nocą odchodźmy w świat.. Niech inni idą spać, a my tak razem w takt.. Utwór znany jest również pod tytułem "Przetańczyć z tobą chcę całą noc".. Czekałam jak we śnie.Przetańczyć z Tobą chcę całą noc.. Więc tak jak chce los, przetańczmy tę noc.Wraz z nocą tą chodźmy w świat!.

Bogdan Olewicz, autor tekstu piosenki, tak wspomina powstanie tego przeboju: "Pomysł tej piosenki był taki, aby stworzyć próbę realizacji ...Moje jedyne marzenie (Przetańczyć z tobą chcę całą noc) Anna Jantar.

Poniżej znajdziesz listę chwytów na gitarę, do utworu Przetańczyć Z Tobą Chcę Całą Noc.Akordy te, z powodzeniem możesz wykorzystać na gitarze klasycznej, akustycznej, a nawet elektrycznej.Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Utwórowi bardzo często przypisuje się tytuł: "Przetańczyć z tobą chcę całą noc".. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Przetańczyć z Tobą chcę całą noc.. Nie liczy dni, kto szczęście swe śnił.. Typ produktu: Zapis cyfrowy nut (plik PDF).. Czekałam jak we śnie abyś ty objął mnie.Tekst piosenki.. I nie opuszczę cię .. (Przetańczyć z tobą chcę całą noc) (I nie opuszczę cię .Przetańczyć z tobą chcę całą nocI nie opuszczę cię już na krok.Czekałam jak we śnie, abyś ty objął mnie,Więc teraz już wszystko wiesz.Przetańczyć z tobą chcę całą noc.Niech na nas gapią się, no i co.Już każdy o tym wie, że ty też kochasz mnieWięc wszystkim na złość przetańczmy tę noc,Bo życie tak krótkie jest.Ja za tę noc chętnie oddamPięć .Przetańczyć z tobą chcę całą noc Wirować jak twój cień cały rok Niech inni idą spać, a my tak razem w takt Wraz z nocą odchodźmy w świat Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na .Przetańczyć z Tobą chcę całą noc, nich na nas gapią się no i co, już każdy o tym wie, że Ty też kochasz mnie, więc wszystkim na złość, przetańczmy tę noc, bo życie tak krótkie jest..

Bogdan Olewicz, autor tekstu piosenki, tak wspomina powstanie tego przeboju: "Pomysł tej piosenki był taki ...Przetańczyć z tobą chcę całą noc Wirować jak twój cień cały rok Niech inni idą spać A my tak razem w takt Wraz z nocą tą chodźmy w świat!

Wirować jak Twój cień cały rok.. Choćby i godzin sto, choćby się miało to.. zakończyć Bóg wie czym.. Ja za tę noc chętnie oddam Pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni Kto szczęście swe śni Stąd taki gest dzisiaj mam!. Nie liczy dni.. Rozszerz okno swojej przeglądarki, aby zaśpiewać lub nagrać piosenkę.Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na krok Czekałem jak we śnie Aby dziś objąć cię Więc tak jak chce los Przetańczmy tę noc Bo życie tak krótkie jest!. Przetańczyć z tobą chcę całą noc Wirować jak twój cień cały rok Niech inni idą spać, a my tak razem w takt Wraz z nocą odchodźmy w świat Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat Nie liczy dni kto szczęście swe śnił Stąd taki gest dzisiaj mam Przetańczyć z tobą chcę całą noc I nie opuszczę cię już na .Wraz z nocą odchodźmy w świat.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Utwór znany jest również pod tytułem "Przetańczyć z tobą chcę całą noc".. Więc wszystkim na złość przetańczmy tę noc.Przetańczyć Z Tobą Chcę Całą Noc - chwyty na gitarę.. Ja za tę noc chętnie oddam pięć najpiękniejszych lat.. #polskie.. Kto szczęście swe śni.. Wirować jak twój cień cały rok.. Przetańczyć z tobą chcę całą noc.. Wraz z nocą chodźmy w świat.. Wirować jak twój cień cały rok..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt